SPORT / Sport

Český cheerleading si opět odnáší cenné kovy z vrcholné soutěže
České cheerleaders mistry a II. vicemistry Evropy. 
Autor / zdroj foto: Jana Slavíková (Vozábová)

Slavkov u Brna / Plzeň

České týmy vybojovaly hned dvě medaile na oficiálním Mistrovství Evropy 2023. O cenné kovy se zasloužily Glitter Stars Shine z klubu Glitter Stars Slavkov u Brna, které získaly nejcennější zlaté medaile. Tým Jaguars Agile z Pilsen Jaguars Cheerleaders se může pochlubit bronzem. Oba týmy reprezentovaly Česko v divizi Youth Coed Median. V divizi Hip hop Doubles reprezentovala Českou republiku dvojice Tereza Jarošová a Anna Mašková z Pilsen Jaguars Cheerleaders, děvčata obsadila skvělé 5. místo.

Zlatou medaili si odnesl tým Glitter Stars Shine z klubu Glitter Stars Slavkov u Brna. Jejich vášeň, skvělá choreografie a energie, kterou do vystoupení vložili, jim vynesly zasloužený triumf. Jejich talent zúročený v celoroční práci byl patrný v každém momentu jejich vystoupení, a proto si tým Glitter Stars Shine plně zasloužil toto nejvyšší ocenění.

Dále se na stupních vítězů umístil tým Jaguars Agile z Pilsen Jaguars Cheerleaders, který si odnesl bronzovou medaili. S jejich skvělým výkonem, dynamickou choreografií a týmovým duchem se stali vzorem pro ostatní soutěžící. Jejich vystoupení zaujalo porotu i diváky a bronzová medaile je výsledkem jejich tvrdé práce. Klub Pilsen Jaguars Cheerleaders na toto mistrovství vyslal v divizi Hip hop Doubles dvojici Tereza Jarošová a Anna Mašková, které obsadily úžasné 5. místo.

Tímto skvělým medailovým zakončením letošní soutěžní sezóny na ICU Europeans 2023 Česká republika potvrzuje svou silnou pozici na evropském poli. Dvě medaile z tohoto šampionátu jsou svědectvím o talentu a tvrdé práci českých týmů.

Výsledky českých týmů ukazují, že Česká republika má ve světě cheerleadingu výjimečné talenty.

České týmy dokázaly, že český cheerleading patří mezi špičku Evropy.

Autor / zdroj: Jana Slavíková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.