KAM NA VÝLET / Zábavní centra a parky

Argentinosaurus měřící 30 metrů patří mezi největší lákadla DinoParku.
DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů
Argentinosaurus měřící 30 metrů patří mezi největší lákadla DinoParku.  
Autor / zdroj foto: DinoPark

DinoPark / Vyškov

Síť DinoParků nabízí dobrodružnou výpravu do druhohor. Nepřehlédnutelným nováčkem je 30metrový Argentinosaurus. Jde o největší robotický model, který se kdy v DinoParku zabydlel.

Záhadný svět dinosaurů, prostředí druhohor, pohyblivé a statické modely dávných vládců naší planety v životních velikostech i dětské atrakce. To všechno najdou návštěvníci, když se vydají do některého z DinoParků v České republice. Unikátní síť tematicky zaměřených zábavních parků přináší malým i velkým DinoFandům radost, poznání, zábavu a zážitky, na které se nezapomíná. Každý rok navštíví DinoParky více než jeden milion návštěvníků. V Česku nabízejí ojedinělou zábavu v pěti městech. V Praze, Plzni, Liberci, Ostravě a Vyškově. Další jsou pak v Bratislavě a v Košicích na Slovensku, jeden ve Španělsku a jeden také v Rusku.

Pokud se někdo vydá do některého z DinoParků, zažije v něm dobrodružnou výpravu do druhohor. Po takové návštěvě však nemůže říct, že už zažil všechno a do ostatních DinoParků nepotřebuje. Každý z nich je totiž jiný, unikátní. Proto se vyplatí zavítat i do jiných a strávit v nich ideální rodinný výlet.

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů. Děti se budou bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země. V každém parku je umístěno 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Nepřehlédnutelným nováčkem je 30metrový Argentinosaurus. Je to největší robotický model, který se kdy v DinoParku zabydlel. Přijďte se na oživlého velikána podívat a vyfotit se s ním do DinoParku Plzeň, Ostrava, Vyškov, Bratislava a Košice. Uvidíte jej i ve španělském Algaru.

DinoPark nejsou jen modely dinosaurů v životních velikostech, ale také množství atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Které z dětí by se nechtělo podívat na svět očima právě se vylíhnutého dinosaura ze své skořápky, v Paleontologickém hřišti odhalit ukrytou kostru pravěkého tvora, bavit se s dalšími dětmi na prolézačkách a houpadlech, nebo si udělat unikátní fotku do rodinného alba ve fotosaurovi. Nejen toto, ale i mnoho dalšího je připraveno v každém z DinoParků pro nejmenší návštěvníky. 

Ve všech DinoParcích je k dispozici občerstvení, dětská hřiště, parkování, DinoShop s dinosauřími suvenýry. Děti si budou hrát a rodiče relaxovat. DinoPark každoročně připravuje novinky v podobě nových modelů a scén, ale i netradičních herních a zábavných prvků. Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání. 

Podrobnější informace zájemci najdou na webu dinoparku.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.